Vrielink naar Short Rally Kasterlee om in het ritme te komen, samen met Davy Thierie

Vrielink naar Short Rally Kasterlee om in het ritme te komen

Yannick Vrielink staat komend weekend aan de start van de 21ste Short Rally Kasterlee. Niet met zijn vaste navigator Harm van Koppen, maar met Davy Thierie naast zich in de Citroën C3 Rally2. Hiermee wil Yannick het ritme vinden na de zomer in voorbereiding op de Hellendoorn Rally.

“Het wordt de eerste keer dat ik naar Kasterlee ga,” vertelt Yannick. “Het is een heel compact evenement, maar wel met een vol deelnemersveld. Wij gaan daarheen om weer in het ritme te komen na de zomervakantie.”

“Mijn thuisrally, Hellendoorn, is twee weken later en daar willen we echt voor de overwinning gaan. Dus dit is een goede opwarmer.”

De rally vindt plaats op zondag 30 augustus en bestaat uit vier boucles van telkens twee proeven. De start is om 8:16 uur en rond 16:35 is de finish. Yannick en Davy rijden met startnummer 1 op de Citroën C3 Rally2.

Bron: Vrielink Motorsport